Напрями підготовки

Музичний коледж Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси для вступу до спеціалізацій «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Естрада».

Заняття з сольфеджіо та теорії музики, консультації з фаху проводитимуться викладачами коледжу та академії.

Навчання на спеціалізаціях «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Естрада» передбачає отримання освіти у високопрофесійних викладачів, участь у наукових конференціях, олімпіадах, фестивалях, заходах академії. У процесі навчання бажаючі матимуть можливість займатися композицією та приймати участь у творчих конкурсах.

Підготовчі курси розпочинають діяти з 17 лютого 2017 року та будуть проходити кожної суботи о 10.00 в ауд. №225.

Контактний телефон: 067 810 46 99
Фурдуй Юлія Володимирівна


Музичний коледж Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси для вступу до спеціалізації «Теорія музики».

Заняття з сольфеджіо, музичної літератури, консультації з фортепіано проводитимуться викладачами коледжу та академії.

Навчання на спеціалізації «Теорія музики» передбачає: отримання освіти у високопрофесійних викладачів, участь у наукових конференціях, олімпіадах, фестивалях, заходах академії.

У процесі навчання бажаючі матимуть можливість займатися композицією і приймати участь у творчих конкурсах.

Яскравими сторінками творчого життя студентів спеціалізації «Теорія музики» є фестиваль «Дніпрова пісня», «День теоретика», вокальний ансамбль «Калита».

Підготовчі курси будуть проходити кожен четвер о 17.00 в ауд. №206.

Контактні телефони: 0931519981, 0988208786 зав. кафедри «Історії та теорії музики», кандидат мистецтвознавства, доцент Щітова Світлана Анатоліївна