Напрями підготовки

Музичний коледж Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси для вступу до спеціалізацій «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Естрада».

Заняття з сольфеджіо та теорії музики, консультації з фаху проводитимуться викладачами коледжу та академії.

Навчання на спеціалізаціях «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Естрада» передбачає отримання освіти у високопрофесійних викладачів, участь у наукових конференціях, олімпіадах, фестивалях, заходах академії. У процесі навчання бажаючі матимуть можливість займатися композицією та приймати участь у творчих конкурсах.

Підготовчі курси розпочинуть діяти з січня 2018 року.

Музичний коледж Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси для вступу до спеціалізації «Теорія музики».

Заняття з сольфеджіо, музичної літератури, консультації з фортепіано проводитимуться викладачами коледжу та академії.

Навчання на спеціалізації «Теорія музики» передбачає: отримання освіти у високопрофесійних викладачів, участь у наукових конференціях, олімпіадах, фестивалях, заходах академії.

У процесі навчання бажаючі матимуть можливість займатися композицією і приймати участь у творчих конкурсах.

Яскравими сторінками творчого життя студентів спеціалізації «Теорія музики» є фестиваль «Дніпрова пісня», «День теоретика», вокальний ансамбль «Калита».

Підготовчі курси розпочинуть діяти з січня 2018 року.